Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ custom modern soundproofing panels ] eşleşme 188 Ürünler.
Yüksek yoğunluklu Ev Kullanımı Akustik Tavan Baffle Tavan için Cam Elyaf Ses Eşitliği Yapısı
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Akupanel Ses geçirmez Ahşap Duvar Panelleri Çabasız Kurulum Özelleştirilebilir Akustik Çözümler
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ev Tiyatrosu Sessiz Akustik Çubuk Duvar Panelleri Tahta Ücretsiz Örnek
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Otel Kullanımı için Modern Çevre Dostu PET Akustik Paneller Çift Katmanlı Polyester Fiber Ses Yalıtım Panosu Grafik Tasarım
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
9mm 12mm Polyester Fiber PET Akustik Duvar ve Tavan Panelleri Ev Tiyatrosu için Ses Eşitliği
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Modern 3D orta yoğunluklu fiberboard katı ahşap duvarlar ve tavanlar ses emici paneller, apartman ses emici panelleri için kullanılan büyük boyutlu ses emici paneller
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Toplantı Salonu Ahşap Akupanel Ceviz Meşile Fener Renk Ses emici ahşap paneller
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ses geçirmez Akupanel Siyah Meşe Akustik Duvar Panelleri İç Duvar Dekorasyonu için
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ses yalıtımı Akustik paneller Ahşap levhalar Ahşap meşe ses emici tahta
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Özelleştirilebilir Akupanel Ses emici ahşap paneller
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |


