Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ custom modern soundproofing panels ] eşleşme 188 Ürünler.
Akustik Ahşap Paneller Finer Ses Izolasyonu
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Ses geçirmez duvar PET Akustik paneller Yüksek yoğunluklu ses kesici paneller kare
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
| Şekli: | Dikdörtgen/Özelleştirilmiş |
Özel 1200x600mm Kumaş Akustik Panel Ses emici Yangına dayanıklı
| Şekli: | Dikdörtgen |
|---|---|
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester Elyaf |
| Boyut: | 1200*600mm/Kustomlaştırılmış |
Otel Sinema Tavan Akustik Panel Yangın geçirmez Duvar Dekorasyonu Ses geçirmez Cam Elyaf Panelleri
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Dahili Akustik Akupanel Ses yalıtımı Ofis Akustik Ahşap Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
9mm 12mm PET Filts Akustik Duvar Panelleri Dahili Ses yalıtımı Kare Paneller
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm |
Özel desenli PET Polyester Felt Ses emici panosu
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
PET Ses emici akustik paneller basılı iç dekoratif ses geçirmez duvar panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Özelleştirilmiş resim: | Yüksek çözünürlüklü resminize ihtiyacınız var |
9mm PET Kare Akustik Paneller Ses geçirmez Filtreler Ofis Evleri için Akustik Duvar Panelleri
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek Etkili Ses Emme |
| Dekoratif Seçenekler: | 36 Renk |
Altıgon Polyester Elyaf Akustik Panel Duvar Panelleri İç mekan ev dekorasyonu
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |


