Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ custom modern soundproofing panels ] eşleşme 188 Ürünler.
Altıgenli Akupanel ses yalıtımı orta yoğunluklu fiberboard ahşap kaplama duvar paneli ses yalıtımı yapımcı
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
Cam Yün Akustik Tavan Baffle Mineral Fiberglass Tavan Kelepçesi Ses yalıtımı
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Ahşap Çizgi Ses emici paneli Stüdyo oturma odası duvar dekorasyonu Yapıştırma MDF Arkaplan Ses geçirmez ızgara
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
İç duvar ses yalıtımı için doğrudan çubuk PET altıgen duvar paneli
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Ses emici Akupanel Panelleri Ahşap Kurulumu Kolay Tamamen özelleştirilebilir
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Katlanabilir Ahşap Çıtalı Akustik Duvar Paneli Modern Minimalist Orta Yoğunluklu Lif Levha Yüksek Etkili Ses Grafik Tasarımı
| Malzeme: | Pet+Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Doğal ahşap rengi |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
Ağaç şeridi ızgara ses emici paneli PET + MDF + Finer malzemesinden yapılmış ve NRC değeri 0,85 ila 0 arasında değişmektedir.95
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ses yalıtımı Ahşap Akupanel Kolay Kurulum Ses emici Duvar Paneli Özel
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ses emici MDF Ahşap Akupanel Ses geçirmez Slat Duvar Akustik Panel Özelleştirilebilir
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ateş geçirmez asılı tavan akustik panelleri ses geçirmez cam lif akustik tavan kiremitleri
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |


