Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ custom modern soundproofing panels ] eşleşme 188 Ürünler.
3 boyutlu polyester fiber kare akustik duvar panelleri ofis için ses yalıtım panelleri
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
Hızlı ve Kolay Kurulum Ses yalıtımı Ahşap Çubuk Akustik Panel Finer Toplantı Odası için MDF Panel
| Ses emilim katsayısı: | 0,86-0,95 |
|---|---|
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
| Isıl verim: | Bu paneller aynı zamanda ısı yalıtımı da sağlayarak konforlu bir iç mekan sıcaklığının korunmasına v |
Modern Ahşap Akupanel Otel Stüdyosu Akustik Paneller 3D Ses Eşitliği Yapısı Finish
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Modern Tasarım Ses Yalıtımlı Akustik Paneller Polyester Fiber Emici Duvar Panelleri PET Lamel Panel %90 Gürültü Azaltma Çevre Dostu
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Toptan Satış Modern Tasarım Ses Eşitsiz Akustik Paneller % 90 Gürültü Azaltma Çevrim Dostu Poliester Elyaf PET Slat Panel Ofis için
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
ROHS ISO Sertifikalı Akustik Ahşap Çubuk Panelleri Ses emici Özel
| Ana Özellikler: | Üstün Ses Emilimi, Yangına Dayanıklı, Isı Yalıtımı, Neme Direnç, Anti-Bakteriyel Tasarım, Dayanıklıl |
|---|---|
| Kumaş Kılıf Seçenekleri: | 36 |
| Boyut: | 1200*600mm/Kustomlaştırılmış |
PET Akustik Panel 60cm Uzunluk Modern Tasarım Tarzı Ses Yalıtımlı Sınıf a Yangına Dayanıklı Ev Sineması Stüdyo Ofis & Otel için
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Çevre dostu Acupanel Slat Duvar Ses geçirmez Finer Ahşap Slat Akustik Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Modern Akustik Ahşap Finer Panel Akupanel Otel İçin PET Ses yalıtımı
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Modern Tarz PET Duvar Paneli Ses Yalıtımlı Dekoratif Perakende Mağazası Otel Sergi Salonu Grafik Tasarım Çözümü
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |


