Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ custom modern soundproofing panels ] eşleşme 188 Ürünler.
Ses geçirmez akustik ahşap akustik slayt duvar paneli 13 mm
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Sıfırlanmış Tavan Akustik Ahşap Duvar Panelleri Slat Tasarımı
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Yenilikçi Doğal 11mm Akustik Çubuk Taşlı Odun Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Modern 60*60CM Akustik Paneller 6 ADET Dekoratif Ses Duvar Panelleri Otel Kayıt ve Ev Stüdyosu Ofis Kullanımı İçin
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Çok fonksiyonlu Renkli Altgen Ses emici paneller PET Akustik Ses Duvar Panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Konut uygulamalarında özel akustik ses emici poliester panelleri
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Kurulum: | Zamk |
| Konut Uygulamaları: | Bu paneller, hem ses kalitesinin hem de tarzın önemli olduğu ev sinema sistemleri, oturma odaları ve |
Gürültü geçirmez Ahşap Akupanel Ses geçirmez Akustik Ahşap Çubuk Duvar Özel
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Modern İç İç Sesli Tavan Baffle Otel Ses emici cam lif panelleri
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Çevre Koruması E1 ile Dikdörtgen 25mm Akustik Kayak Duvar Panelleri
| Hizmet: | OEM/ODM |
|---|---|
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
| Kumaş Alev Geciktirici: | Yok/B1 |
Kendine yapışkan Altgen Akustik Panel Yüksek yoğunluklu PET Polyester Akustik Panel
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |


