Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ custom modern soundproofing panels ] eşleşme 188 Ürünler.
Ahşap Çubuklar Akupanel Ses emici için Akustik Çubuk Ahşap Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Beyaz cam lif ses emici paneller cam yün akustik tavan kiremitleri
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Asılı Tavan Akustik Ses Baskıları Ses emici cam lif panelleri
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Cam Yün Panel Akustik Tavan Taşları Cam Lifi Asılı Tavan Akustik Paneller
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
10mm PET Ahşap Finer Akustik Paneller Slat Kompozit Akustik Duvar Panelli MDF yok
| Malzeme: | PET+Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Doğal Ahşap Rengi/Baskı |
| Boyut: | özel |
Ceviz Ahşabı MDF İç Duvar ve Tavan için Ses emici Akustik Paneller
| Bitir.: | Kaplama, Melamin, PVC |
|---|---|
| Renk: | Ceviz/Meşe/Diğerleri |
| Boyut: | 2400/1200*605mm, özelleştirilmiş |
25mm Cam Elyaf Tavan Montajlı Akustik Paneller Filts Bulut Asılı Baffles Ses emici
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Ev Konferans Odası ve Tiyatro için Akustik Ahşap Çubuk Duvar Panelleri
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
240 X 60 Cm Ahşap Çıtalı Akustik Panel Fabrikası Ofis Duvarı PET Ses Emici
| Ürün Adı: | OFIICE DUVAR İÇİN AHŞAP YAZICI AKUSTİK PANEL |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| kaplama: | Teknik ahşap, kesik renk |
Ahşap 3 boyutlu paneller fabrikası üstün ses efekti ve tasarım başyapıtını yaptı
| Malzeme: | Pet+Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Doğal ahşap rengi |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |


