Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ custom modern soundproofing panels ] eşleşme 188 Ürünler.
Ev tiyatrosu için plastik fiber kumaş sarılmış akustik paneller
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Ahşap Yapraklı Dekoratif 3D MDF Dalga Taşı - Eğri, Esnek ve Akustik Tedaviler İçin İdeal
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| standart yükseklik: | 2400/1200/600mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 11/13mm, diğer kalınlık |
Ahşap ızgara Akupanel Otentik Ahşap Finishler İç Dekorasyon Duvar Paneli
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| Boyut: | 2400*605mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 21/11/13mm/Özelleştirilmiş |
Akustik Ahşap Panel Duvar PVC Finer MDF PET Ses geçirmez Salondaki Salon ve Stüdyo için Laminated
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Çürük Dışarı 100% Evcil hayvan Felt Akustik Panel Sanat Ses geçirmez Duvar Sanatı Panel 3D Model Tasarımı Yapabilir
| İsim: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
İyi Kaliteli Kırmızı Kırmızı Kırmızı Kırmızı Kırmızı
| İsim: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
PVC Finer MDF PET Ahşap ızgara Akustik Duvar Paneli Işıklarla Çeşitli Seçenekler
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
21mm Fabrika Doğrudan Akupanel Ve PET Felt Destek Duvar Dekorasyonu İçin MDF Ahşap Finer Akustik Panel
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Çin Standart Fabrika Makul Fiyat Ahşap Akustik Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Rekabetçi Fiyatlı Toptan Aküpanel Ahşap Finer MDF Kaplı PET Ahşap Kaynak Akustik Paneller
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |


