Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ custom modern soundproofing panels ] eşleşme 188 Ürünler.
Yüksek yoğunluklu Akustik Tavan Baffle Gürültü emici Cam Fiber Akustik Panel
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
PET malzemesi mükemmel yangın geçirmez özelliklere sahiptir. Kurulum yöntemi kullanışlıdır ve özelleştirilmiş desenlere izin verir. Aynı zamanda bir araya getirilebilen ses geçirmez bir tahttır.
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
PET slayt ses panelleri vs. AKUPANEL
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Çevre Koruma Sınıfı E0 için Özel Ahşap Akupanel Veneer MDF PET
| Kalınlığı: | 21/11/13mm/Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Renk: | Ahşap rengi |
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
Yüksek yoğunluklu doğal bambu Akupanel Ses emici akustik ahşap duvar paneli
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Otel Dekorasyonu İçin Modern Çevre Dostu PET Duvar Paneli, Yatak Odası Oturma Odası İçin Ses Yalıtımı Nem Geçirmez Grafik
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Modern Tasarım PET Akustik Panel 9mm Kalınlığı Otel Bodrum & Garaj Grafik Tasarım Çözümü için Ses emici ve Anti-Mildew
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Finer MDF Akupanel Slat Duvar Paneli Ses Dayanıklı Slatlı Ahşap Akustik Paneller
| Renk: | Doğal Ahşap Rengi |
|---|---|
| Uygulama: | İçeride |
| Paket: | Karton kutu |
Toptan Tedarikçi Altıgen Polyester Fiber Özelleştirilmiş Akustik Paneller Ses Emici Keçe Paneller
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Çevre dostu yumuşak kumaş Akustik Panel Konuşma Odası için Ses emici
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |


