Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ custom modern soundproofing panels ] eşleşme 188 Ürünler.
Ses geçirmez 3 boyutlu akustik duvar panelleri kumaş sarılmış cam lif ses emici paneli
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
SGS Sertifikalı MDF Akustik Duvar Ses Paneli Ev Konferans Odası İçin Ses Yalıtımı
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| Kaplama Rengi: | Ceviz/Meşe/Diğer ahşap renkleri |
| PET Rengi: | Siyah/Diğerleri |
Gürültü emici kumaş Akustik Panel Ses geçirmez Sinema Akustik Paneller Duvarlar için
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Yumuşak dekoratif akustik ses panelleri ses geçirmez kumaş sarılmış gürültü kontrol duvar panelleri
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Sinema Otel Kumaş Sarılmış Cam Elyaf Panelleri Ses geçirmez Dekoratif Akustik Duvar Paneli
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Yumuşak cam lif kumaş Akustik Panel Ses yalıtımı Duvar Ses Redüksiyon Kumaş
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Yumuşak kumaş sarılmış akustik duvar panelleri Cam lif ses geçirmez kumaş panelleri
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Yangına dayanıklı kumaş kaplı akustik panel kamu binaları oteller restoranlar ve sağlık tesisleri için uygundur
| Packaging Details: | Carton,Coating |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-14Days |
| Payment Terms: | T/T |
Sinema Ses emici kumaş panelleri Duvar dekoratif ses koruyucu paneller
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Yüksek yoğunluklu kumaş Akustik Panel Dekoratif Ses emici panel KTV Oda Tiyatrosu için
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |


