Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ custom modern soundproofing panels ] eşleşme 188 Ürünler.
12mm İç Dekoratif Evcil Hayvan Kürüsü Poliester Elyaf Akustik Altgen Ses Eşitsiz Panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
PET oyma gürültüye bağlı akustik paneller polyester fiber felt ses yalıtım panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut ve Şekil: | özel |
| Kalınlığı: | 9/12mm, diğer kalınlık |
Özel Kumaş Akustik Panel Dikdörtgen Kumaş Ses emici paneller
| Şekli: | Dikdörtgen |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Görev: | Yüksek Ses Emilimi |
Gürültüye bağlı akustik kumaş panelleri oyulmuş PET poliester lif ses geçirmez panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut ve Şekil: | özel |
| Kalınlığı: | 9/12mm, diğer kalınlık |
Polyester lifleri ve ahşap panolardan yapılmış, %90'ın üzerinde ses yalıtımı sağlayan ahşap ses yalıtım paneli.
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| Kaplama Rengi: | Ceviz/Meşe/Diğer ahşap renkleri |
| PET Rengi: | Siyah/Diğerleri |
Hem odasında hem de oturma odasında kullanılabilen ahşap ses yalıtım panelleri
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| Kaplama Rengi: | Ceviz/Meşe/Diğer ahşap renkleri |
| PET Rengi: | Siyah/Diğerleri |
Çin Üreticisi Doğrudan Toptan Polyester Fiber Ses Eşitmeyen Duvar Taşları
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 600*600mm/ özelleştirilmiş |
Duvar Dekorasyonu Akustik Paneller Özel Şablonlu
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Modern 12 Paket Ev Ofisi Beyaz Kendine Yapışkan Akustik Paneller 30*30CM Oteller İçin Ses Eşitsiz Duvar Panelleri Ses Eşitsiz Köpük Panelleri
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Modern PET ses geçirmez 3 boyutlu akustik duvar paneli sanatsal şekillerle duvar paneli
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |


