Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ custom modern soundproofing panels ] eşleşme 188 Ürünler.
Akustik PET Ses emici Duvar Paneli Ses yalıtımı Akustik Panel
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Yüksek Kaliteli 3D Ahşap Finer MDF Dalga Duvar Paneli Esnek Kıvırcık Eğimli Akustik Dekor için
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| standart yükseklik: | 2400/1200/600mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 11/13mm, diğer kalınlık |
Akustik Duvar Dekoru için Premium 3D Ahşap Finer Esnek Eğimli MDF Dalga Paneli
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| standart yükseklik: | 2400/1200/600mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 11/13mm, diğer kalınlık |
DIY Altıgen Poliester Elyaf Akustik Panel Duvar Dekorasyonu
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Acoustic Sound Customized Thickness And Grade E0 Environmental Protection ile ahşap duvar panelleri
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Polyester Fiber Oyulmuş Duvar Ses Eşitsiz Akustik Ses Eşitsizliği Taşları
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut ve Şekil: | özel |
| Kalınlığı: | 9/12mm, diğer kalınlık |
OEM Ses geçirmez Akustik Panel Polyester Fiber PET Akustik Izolasyon Panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
| Renk: | 36 Seçenek |
Modern Ses Akustik Panel PET Ahşap Çubuklar MDF Yapıştırma Ses geçirmez Duvar Paneli
| Bitir.: | Kaplama, Melamin, PVC |
|---|---|
| Renk: | Ceviz/Meşe/Diğerleri |
| Boyut: | 2400/1200*605mm, özelleştirilmiş |
3D Akustik Ahşap Paneller Ses emici paneller
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
3D Akustik Duvar Panelleri Özel Renk Kalınlığı 21/11/13mm
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |


