Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ custom modern soundproofing panels ] eşleşme 188 Ürünler.
Ses yalıtımı için modern 3D tasarımlı, altıgen ses geçirmez duvar panelleri
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
Özel PET Yuvarlak Akustik Paneller Duvar ve Tavan Ses İzole Panosu
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Modern 3D orta yoğunluklu fiberboard katı ahşap duvarlar ve tavanlar ses emici paneller, apartman ses emici panelleri için kullanılan büyük boyutlu ses emici paneller
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
9mm PET Ses geçirmez Duvar Panelleri Polyester Fiber Felt Ses emici Akustik Panel
| Malzeme: | 100% Geri Dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/Sınıf A |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
Özel Ses Dayanıklı Ahşap Akupanel Veneer Oak Slatted Duvar Akustik Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
PET malzemesi ile Modern Tasarım Akustik Panel Okul Oditoryumu Tiyatro ve Otel Kullanımı için 1 Yıllık Garanti
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
2750 X 320 Ahşap Çubuk Tavan Ahşap Çubuk Akustik Panel Akustik Paneller Akustik Ses Dayanıklı Paneller
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
KDL-FW001 Fiberglass Fabric Wrapped Acoustic Panel 1200x600mm Yüksek NRC 0.95 E1 Sınıf A1 Ofis Konferans Odası için Yangın Hazırlığı
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
|---|---|
| Malzeme: | Fiberglas |
| Panel boyutu: | 1200/600*600mm, diğer boyut |
MDF dalga paneli üzerindeki şık 3 boyutlu ahşap kaplama, akustik ve dekoratif kullanım için esnek
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| standart yükseklik: | 2400/1200/600mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 11/13mm, diğer kalınlık |
Özelleştirilebilir 3D Ahşap Finer MDF Dalga Panelleri - Eğilebilir, Kıvırcık ve Akustik Tasarım için Harika
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| standart yükseklik: | 2400/1200/600mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 11/13mm, diğer kalınlık |


