Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ custom modern soundproofing panels ] eşleşme 188 Ürünler.
Esnek Ahşap Panel Restoran Salonu Duvarı için Akustik Paneller
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |
PET kare akustik paneller ses geçirmez akustik filt duvar panelleri ofis ev için
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Ses yalıtımı meşe akustik panelleri duvar dekorasyonu iç mekanlar Ses emici katsayısı 0.86-0.95
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Toptan Satış İç Dekorasyon Ürünleri Çin Yapımı Poliester Elyaf Ses Eşitsiz Duvar Taşları ve Ahşap Çubuk Akustik Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 600*600mm/ özelleştirilmiş |
Poliester lif ses geçirmez duvar panelleri İç dekorasyon için ahşap slayt akustik paneller
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 600*600mm/ özelleştirilmiş |
Poliester lif ses geçirmez duvar panelleri İç dekorasyon için ahşap slayt akustik paneller
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 600*600mm/ özelleştirilmiş |
Ses geçirmez 9mm PET Filts Akustik Paneller Duvar Kaplama ve Dekorasyon için Akustik Altıgon
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
| Dekoratif Seçenekler: | Seçim için zengin ve renkli, farklı renkli yüzey dekoratif kumaş |
Fener MDF PET Ses emici ahşap paneller Gürültü azaltımı için gelişmiş akustik mühendislik
| Ürün Kategorisi: | akupanel |
|---|---|
| Çevre dostu ve sağlam binalar: | Uzun süreli dayanıklılık için sürdürülebilir malzemelerden yapılmıştır |
| Kullanımı: | ses yalıtımı |
Akustik Duvar Panelleri PVC Finer MDF PET Ses geçirmez Slated Laminated
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Poliester lif ses geçirmez duvar panelleri ve ahşap slayt ses panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 600*600mm/ özelleştirilmiş |


