Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels sound absorption ] eşleşme 337 Ürünler.
Ticari ve Konut Alanları için Mimari Ahşap Çıtalı Akustik Paneller
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood, PVC |
Otel Sinema Tavan Akustik Panel Yangın geçirmez Duvar Dekorasyonu Ses geçirmez Cam Elyaf Panelleri
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
2750 X 320 Ahşap Çubuk Tavan Ahşap Çubuk Akustik Panel Akustik Paneller Akustik Ses Dayanıklı Paneller
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
Gürültü emici kumaş Akustik Panel Ses geçirmez Sinema Akustik Paneller Duvarlar için
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Şık İç Mekan Gürültü Kontrolü için Yüksek NRC'ye Sahip Ahşap Çıtalı Akustik Paneller PET Arka Kart
| Ürün Adı: | OFIICE DUVAR İÇİN AHŞAP YAZICI AKUSTİK PANEL |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| Kaplama: | Teknik ahşap, kesik renk |
10mm Hexagon Akustik Panel Felt PET Ses emici panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Akupanel Akoustik Panel KTV Ses yalıtımı için ahşap slayt akustik panel
| Product name: | Wood Slat Acoustic Panel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Techwood, Natrual wood, PVC |
Duvarlar ve tavanlar için PET desteği ile Alışveriş Satışı Dekoratif Ahşap Çubuk Akustik Panelleri
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| BOYUT: | 2400x605mm |
Slat Ahşap Akustik Panel 240 X 60cm 21mm Kalınlık Özel Kaplama Fabrika Doğrudan Tedarik
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap veya PVC |
Ahşap Finer + Poliester Akustik Paneller Hassas kesilmiş kenarlar Özel Boyutlar / Ahşap Renkleri Mümkün A1/B1 Yangın derecesi
| Tip: | PET Akustik Panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama + Polyester |
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |


