Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels sound absorption ] eşleşme 337 Ürünler.
Modern Ses Kontrolü Konut Oturma Salonları İçin Altıgen Akustik Panel
| Konut Uygulamaları: | Bu paneller, hem ses kalitesinin hem de tarzın önemli olduğu ev sinema sistemleri, oturma odaları ve |
|---|---|
| Ticari Alanlar: | Ofislerde, toplantı odalarında, restoranlarda ve kafelerde bu paneller gürültüyü azaltarak hem çalış |
| Garanti: | 3 yıl |
Keçe Akustik Panel Tedarikçisi Yüksek Etkili Ses Emilimi %100 PET Akustik Panel
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Yüksek Etkili Ses Emimi 100% PET Akustik Panel Kapsama Verimliliği Felt Akustik Panel
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | 36 Seçenek |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
Ticari alanlar için özel PET Hexagon Akustik Panel Gürültü Azaltması
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | 36 Seçenek |
| Sertifika: | ISO/SGS |
9mm 12mm Altıgen Akustik Panel Pet Felt Eco Tile Duvar Ses Emme Baffles
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Modern Ses Akustik Panel PET Ahşap Çubuklar MDF Yapıştırma Ses geçirmez Duvar Paneli
| Bitir.: | Kaplama, Melamin, PVC |
|---|---|
| Renk: | Ceviz/Meşe/Diğerleri |
| Boyut: | 2400/1200*605mm, özelleştirilmiş |
Duvar ve tavan ses geçirmezliği için iç ahşap slattlı MDF akustik panelleri
| Bitir.: | Kaplama, Melamin, PVC |
|---|---|
| Renk: | Ceviz/Meşe/Diğerleri |
| Boyut: | 2400/1200*605mm, özelleştirilmiş |
Altıgon Renkli PET Akustik Paneller Tavan için Ahşap İzolasyon Ses Panosu
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
PET Akustik Gürültü İptal Panelleri Felt Ses Absorpsiyon Duvar Paneli 1650gsm 1800gsm
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Çağdaş Otel Meydan Akustik Paneller Polyester Fiber Ses emici panosu
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |


