Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels sound absorption ] eşleşme 337 Ürünler.
Sanat Çaplı İç mekan Özel Akustik Paneller Ses emici Duvar dekorasyonu
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Özelleştirilmiş resim: | Yüksek çözünürlüklü resminize ihtiyacınız var |
Özel PET kare akustik paneller Sinema kayıt odası için ses emici
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
|---|---|
| Ses Emme Etkisi: | 125-4000Hz günlük gürültüde daha iyi ses emme etkisi |
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
Toptan Tedarikçi Altıgen Polyester Fiber Özelleştirilmiş Akustik Paneller Ses Emici Keçe Paneller
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
300 X 600 Walnut Oak Wood Slat Acoustic Panels Sound Absorption Interior Decoration For Home Office
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
Dekoratif Ahşap Çıtalı Akustik Panel Ses Emici 240 X 60cm 4 adet/karton
| Ürün Adı: | OFIICE ev duvarı için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+polyester fiber |
| Kaplama Malzemesi: | Teknik odun |
ROHS ISO Sertifikalı Akustik Ahşap Çubuk Panelleri Ses emici Özel
| Ana Özellikler: | Üstün Ses Emilimi, Yangına Dayanıklı, Isı Yalıtımı, Neme Direnç, Anti-Bakteriyel Tasarım, Dayanıklıl |
|---|---|
| Kumaş Kılıf Seçenekleri: | 36 |
| Boyut: | 1200*600mm/Kustomlaştırılmış |
Poliester Akustik Dekoratif Duvar Panelleri Ses emici Altıgen Ses Panelleri
| Kurulum: | Zamk |
|---|---|
| Kalınlığı: | 9/12mm |
| Şekli: | Altıgen/Yuvarlak/Özelleştirilmiş |
Özel 1200x600mm Kumaş Akustik Panel Ses emici Yangına dayanıklı
| Şekli: | Dikdörtgen |
|---|---|
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester Elyaf |
| Boyut: | 1200*600mm/Kustomlaştırılmış |
Ceviz Ahşabı MDF İç Duvar ve Tavan için Ses emici Akustik Paneller
| Bitir.: | Kaplama, Melamin, PVC |
|---|---|
| Renk: | Ceviz/Meşe/Diğerleri |
| Boyut: | 2400/1200*605mm, özelleştirilmiş |
Kumaş Dalga Kavisli Akustik Duvar Panelleri Cam Elyafı Yüksek Ses Emimi
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |


