Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels sound absorption ] eşleşme 337 Ürünler.
Profesyonel ses kontrol çözümleri için kumaş sarılmış duvar paneli cam lif çekirdek akustik paneller
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester Elyaf |
|---|---|
| Standart Boyut: | 1200*600mm, 600*300mm veya diğer boyut |
| kalınlık: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Özel Üretici Kumaş Akustik Panel Polyester Fiber Kumaş Kaplı Ses Panelleri Spor Salonu İçin
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
25mm Cam Elyaf Tavan Montajlı Akustik Paneller Filts Bulut Asılı Baffles Ses emici
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Ses emici akustik tavan tamponu Tavan için asılı cam lif akustik paneller
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Avrupa İç Ses emici ve dekorasyon için modern ahşap slayt akustik duvar panelleri
| Ürün Adı: | OFIICE ev duvarı için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
Ev tiyatrosu için plastik fiber kumaş sarılmış akustik paneller
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
OEM Ses geçirmez Akustik Panel Polyester Fiber PET Akustik Izolasyon Panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
| Renk: | 36 Seçenek |
PET Polyester Fiber Square Akustik Paneller Gürültü Geriletici Ses Dayanıklı Paneller Ofis için
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Çevre Dostu Kumaş Akustik Panel Polyester Kumaş Cam Elyaf Yün Konferans Odası için
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Ev Renkli Fiber Glass Ses Akustik Panel Gürültü Azaltma Fiberboard Tavan Panelleri
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |


