Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels sound absorption ] eşleşme 337 Ürünler.
B2B Özel PVC Ahşap Akupanel Akustik Duvar Panelleri E0 Sınıfı Çevre Koruma Ses Yalıtımı
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
PET Ahşap Akupanel Çubukları Yatak Odası Dekorasyonları İçin Ses Eşitsiz Akustik Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Çin Standart Fabrika Makul Fiyat Ahşap Akustik Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ahşap ızgara Akupanel Otentik Ahşap Finishler İç Dekorasyon Duvar Paneli
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| Boyut: | 2400*605mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 21/11/13mm/Özelleştirilmiş |
Akustik Ahşap Panel Duvar PVC Finer MDF PET Ses geçirmez Salondaki Salon ve Stüdyo için Laminated
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Atmosfer Ağaç Akupanellerini Güçlendirir Gerçek Ağaç Fener Doğal Ağaç Rengi
| Color: | Natural Wood Color |
|---|---|
| Geniş Uygulama: | Ticari alanlar, konut kullanımı, kamusal ve profesyonel mekanlar için ideal |
| Çevre dostu ve sağlam binalar: | Uzun süreli dayanıklılık için sürdürülebilir malzemelerden yapılmıştır |
Yumuşak slayt tasarımı Ahşap Akupanel Gürültü azaltma reverb kontrolünde son teknoloji için
| Ürün Kategorisi: | akupanel |
|---|---|
| Özelleştirme Seçenekleri: | Özelleştirme için mevcut şekiller, boyutlar ve kaplamalar |
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |


