Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels sound absorption ] eşleşme 337 Ürünler.
Düşük frekanslı spektrum performansının iyileştirilmesi için son derece etkili ses emici akustik duvar paneli
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
|---|---|
| yoğunluk: | 1800gsm |
| Isı Yalıtım Etkisi: | Harika. |
Reverberasyonu azaltın Gürültü engelleri ortadan kaldırın Ses akustik panelleri
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Profesyonel ortamlarda optimal akustik performans için özelleştirilebilir boyut ve malzeme ses akustik paneli
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
1220*2440mmKustomlaştırılabilir Şablon şeklindeki Polyester Fiber Malzeme Ses emici tablo 48 farklı renk, mükemmel ses emici etki, kolay ve hızlı montaj
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
PET Felt Kare Akustik Paneller KTV için 9mm Ses emici Duvar Tahtası
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
| Renk: | 36 Seçenek |
Mükemmel ısı yalıtımı 9mm Pet Felt Akustik Panel 1 - 3kg Her Metrekare
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Isı Yalıtım Etkisi: | Harika. |
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
Yüksek yoğunluklu Akustik Tavan Baffle Gürültü emici Cam Fiber Akustik Panel
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
PET kart poliester akustik kare ses panelleri Ofis duvarlar için ses yalıtım panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
9mm PET Kare Akustik Paneller Ses geçirmez Filtreler Ofis Evleri için Akustik Duvar Panelleri
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek Etkili Ses Emme |
| Dekoratif Seçenekler: | 36 Renk |
Ev Tiyatrosu için Çevre Dostu Zararsız Akustik Panel Geliştirilmiş Düşük Frekanslı Ses Emimi 50mm Kalınlığı
| Elasticity: | Good elasticity |
|---|---|
| Density: | 30 kg/m3 |
| Mdf Thickness: | normal is 12mm accept customization |


