Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels sound absorption ] eşleşme 337 Ürünler.
Yüksek yoğunluklu tavan bozuklukları Ses emici kalın cam lif akustik panel
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Ses emici akustik tavan tamponu asılı cam lif akustik tavan panelleri
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Alışveriş merkezleri için özelleştirilebilir ses akustik paneli Rahat bir atmosfer yaratın Ses müdahalelerini azaltın
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
0.85 ortalama ses emilim katsayısı yüksek kaliteli ticari yerlerde sessiz rahat iletişim için evcil hayvan ses akustik paneli
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Yangın geçirmez uyarlı ses akustik panelli özelleştirilmiş çözümler
| Elastiklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
İç Duvar Kumaş Akustik Panel Cam Elyaf Dekoratif Ses emici paneller
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Ev Tiyatrosu Kumaş Akustik Panel 25mm / 50mm Kumaş Kaplı Akustik Paneller
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Cam Yün Panel Akustik Tavan Taşları Cam Lifi Asılı Tavan Akustik Paneller
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Profesyonel kayıt stüdyoları ve performans alanları için mükemmel sesli sesli akustik panel elde edin
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Sessiz Konforlu Çözüm 0.9 Nrc Evcil hayvan ses akustiksel paneli Yüksek End Ticari yerler için
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |


