Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels sound absorption ] eşleşme 337 Ürünler.
Polyester Fiber Akustik Kare Paneller Ses emici Akustik Ses Kartosu
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Renkli Düz Ses Dayanıklı Akustik Panel PET Yangın Dayanıklı Stüdyo Ses Dayanıklı Panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Altıgen Akustik Ahşap Çubuk Panelleri Ses emici Sanat Ahşap Elyaf Akustik Panelleri
| Malzeme: | PET+Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Doğal Ahşap Rengi/Baskı |
| Boyut: | özel |
Altıgen Ahşap Finer Akustik Paneller Gürültü geçirmez PET Çubuk Akustik Duvar Panelleri
| Malzeme: | PET+Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Doğal Ahşap Rengi/Baskı |
| Boyut: | özel |
Dikdörtgen Polyester Ses Akustik Paneli Hafif Ateş geçirmez Ses emici paneller
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Kavisli Dalgalı Ahşap Akustik Panel İç Dekorasyon
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |
Geri dönüştürülmüş PET Akustik Filts Paneller Ses emici tablo Duvar Tavan emici panel
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Kalınlığı: | 12mm, diğer kalınlık |
Dalgalı Ahşap Çıtalı Akustik Panel Yüksek Ses Emilimi (NRC>0.85) Otel Lobisi Dekoru ve Ses Kontrolü İçin Özel Şekil
| Başvuru: | Ana sayfa/Konferans odası/Lobi |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E1 Sınıfı |
| Boyut: | 2400/2700/3000 x 600mm/ Özelleştirilmiş |
Özelleştirilmiş Desen PET Akustik Panel Geri Dönüştürülebilir Akustik Paneller Ses Emilimi
| İsim: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
Ofis Duvarlar ve Tavanlar için Felt Akustik Paneller 2420x1220mm Özel
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |


