Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels sound absorption ] eşleşme 337 Ürünler.
10mm Mimarlık Hex Akustik Paneller Ses emici duvar panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Oditoryum Ses geçirmez Yuvarlak Akustik Paneller Yangın Retardant Akustik Sinema Duvar Panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Ses yalıtımı yapıştırıcı kurulum için PET boş oyma akustik paneller özel
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut ve Şekil: | özel |
| Kalınlığı: | 9/12mm, diğer kalınlık |
10mm PET Ahşap Finer Akustik Paneller Slat Akustik Dekoratif Panel MDF Yok
| Malzeme: | Ahşap kaplama+PET |
|---|---|
| PET Rengi: | siyah veya diğer renkler |
| Kaplama Rengi: | Ceviz/Meşe veya Diğer renkler |
Yapı Malzemeleri Toptan Doğal Bambu Ahşap Akupanel Ses Emici İç Mekan Akustik Ahşap Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Özel Yuvarlak PET Felt Akustik Paneller Restoran Duvarı / Tavanı için Akustik Baffles
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Akustik PET Ses emici Duvar Paneli Ses yalıtımı Akustik Panel
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Modern 3D orta yoğunluklu fiberboard katı ahşap duvarlar ve tavanlar ses emici paneller, apartman ses emici panelleri için kullanılan büyük boyutlu ses emici paneller
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ahşap Finer PET Akustik Panel Duvar Dekorasyonu MDF'siz Hafif Duvar Paneli
| Malzeme: | PET+Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Doğal Ahşap Rengi |
| Boyut: | özel |
DIY Altıgen Poliester Elyaf Akustik Panel Duvar Dekorasyonu
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |


