Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels sound absorption ] eşleşme 337 Ürünler.
Kendine yapışkan Altgen Akustik Panel Yüksek yoğunluklu PET Polyester Akustik Panel
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Ateş geçirmez Asılı Altıgen Akustik Panel Ofis Otel Dairesinde Ses geçirmez paneller
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Modern Ev Otel Ofisi 3D Altıgen Akustik Panel Sinemalar İçin Ses Eşitliği Duvar Paneli
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
PET oyma gürültüye bağlı akustik paneller polyester fiber felt ses yalıtım panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut ve Şekil: | özel |
| Kalınlığı: | 9/12mm, diğer kalınlık |
Kompozit Slat PET Ahşap Finer Akustik Paneller Otel Yatak Odası Oturma Odası
| Malzeme: | Ahşap kaplama+PET |
|---|---|
| PET Rengi: | siyah veya diğer renkler |
| Kaplama Rengi: | Ceviz/Meşe veya Baskı |
Ahşap Akupanel Duvar Panelleri Hızlı Kurulum Özel Ses emici çözümler
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Otel Kullanımı için Modern Çevre Dostu PET Akustik Paneller Çift Katmanlı Polyester Fiber Ses Yalıtım Panosu Grafik Tasarım
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Ateş geçirmez asılı tavan akustik panelleri ses geçirmez cam lif akustik tavan kiremitleri
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Duvar Dekorasyonu Ahşap Finer Akustik Paneller WPET Altgen Çubuk Akustik Duvar Panelleri
| Malzeme: | PET+Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Doğal Ahşap Rengi/Baskı |
| Boyut: | özel |
Duvar Dekorasyonu Akustik Paneller Özel Şablonlu
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |


