Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels sound absorption ] eşleşme 337 Ürünler.
Polyester Fiber Slat Akustik Panelleri vs. Ahşap Slat Akustik Paneller
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Duvar Dekorasyonu Ahşap Finer Akustik Paneller Hafif PET Duvar Panelli Özel
| Malzeme: | PET+Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Doğal Ahşap Rengi |
| Boyut: | özel |
Ahşap Finer PET Akustik Panel Duvar Dekorasyonu MDF'siz Hafif Duvar Paneli
| Malzeme: | PET+Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Doğal Ahşap Rengi |
| Boyut: | özel |
Altıgon Polyester Elyaf Akustik Panel Duvar Panelleri İç mekan ev dekorasyonu
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
DIY Altıgen Poliester Elyaf Akustik Panel Duvar Dekorasyonu
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Modern Tasarım Ses Yalıtımlı Akustik Paneller Polyester Fiber Emici Duvar Panelleri PET Lamel Panel %90 Gürültü Azaltma Çevre Dostu
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Modern Ahşap Akupanel Otel Stüdyosu Akustik Paneller 3D Ses Eşitliği Yapısı Finish
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Yüksek yoğunluklu altıgen akustik panel duvar poliester ses emici paneller
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
PET kare akustik paneller ses geçirmez akustik filt duvar panelleri ofis ev için
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
11mm / 13mm Esnek Eğilmiş Ahşap Çubuk Akustik Paneller Restoran Salonu Duvarı İçin
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| standart yükseklik: | 2400/1200/600mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 11/13mm, diğer kalınlık |


