Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels sound absorption ] eşleşme 337 Ürünler.
12mm İç Dekoratif Evcil Hayvan Kürüsü Poliester Elyaf Akustik Altgen Ses Eşitsiz Panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
PET Ses emici kart: Hafif ve dayanıklı, doğrudan fabrika üretimi ve olağanüstü kalitede
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Polyester lif paneli 48 farklı renkler özelleştirme desenleri için kullanılabilir
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
PVC ahşap tanesi kaplama V şeklinde yarıklı ses emici altıgen duvar paneli
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
Çevre Koruması E1 ile Dikdörtgen 25mm Akustik Kayak Duvar Panelleri
| Hizmet: | OEM/ODM |
|---|---|
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
| Kumaş Alev Geciktirici: | Yok/B1 |
Yumuşak dekoratif akustik ses panelleri ses geçirmez kumaş sarılmış gürültü kontrol duvar panelleri
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Ateşe dayanıklı fiberglass tavan panelleri daha iyi açıklık ve rahat alanlar için
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Geliştirilmiş Konuşma Açıklığı 2025 Güçlü Alev Direnci Yangın Durdurucusu Kısaltılmış Reverberation Zamanı
| Isı Yalıtım Etkisi: | Harika. |
|---|---|
| Ölçüsel durağanlık: | İyi Fiziksel Stabilite |
| Standart boyut: | 2420*1220*9/12mm, özelleştirilmiş boyut |
Sinema Otel Kumaş Sarılmış Cam Elyaf Panelleri Ses geçirmez Dekoratif Akustik Duvar Paneli
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Yüksek yoğunluklu kumaş sarılmış 25mm Felt Sinema için ses emici duvar panelleri
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |


