Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels sound absorption ] eşleşme 337 Ürünler.
Yumuşak kumaş sarılmış akustik duvar panelleri Cam lif ses geçirmez kumaş panelleri
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Cam Yün Akustik Tavan Baffle Mineral Fiberglass Tavan Kelepçesi Ses yalıtımı
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Asılı Tavan Akustik Ses Baskıları Ses emici cam lif panelleri
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
2025 100% Polyester Fiber Konuşma Açıklığı 36 Seçenekle Geliştirildi
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
|---|---|
| Ürün Adı: | 9mm PET Keçe Akustik Panel KTV için DIY Ses Emici Duvar Panosu |
| Dekoratif Seçenekler: | Seçim için zengin ve renkli, farklı renkli yüzey dekoratif kumaş |
Modern Asılı Akustik Tavan Baffles Fiberglass Ses Kontrol Tavan Panelleri
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Gürültü Kontrolü Modern Akustik Tavan Baffle Hafif Cam Elyaf Panelleri Ses geçirmez
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Modern PET ses geçirmez 3 boyutlu akustik duvar paneli sanatsal şekillerle duvar paneli
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Yüksek yoğunluklu kumaş sarılmış ses panelleri duvarlar için akustik ses yalıtım panelleri
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Modern İç İç Sesli Tavan Baffle Otel Ses emici cam lif panelleri
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Asılı Cam Elyaf Akustik Tavan Taşları Ses emici Tavan Panelleri Özel
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |


