Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels sound absorption ] eşleşme 337 Ürünler.
Ofisler Evler ve Stüdyolar İçerideki Ahşap Çubuk Ses emici panelleri Akustik ortam
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| BOYUT: | 2400x605mm |
Akustik Ahşap Duvar Panelleri 3 boyutlu ses kesici paneller Duvar dekorasyonu Ceviz meşe renkleri
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel örnekleri |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood, PVC, Natrual Wood |
kumaş sarılmış PET akustik duvar panelleri otel
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
3D Ahşap ve MDF Slat Wave Board Dekoratif Esnek Kıvırcık Eğilebilir Kavisli Slat Akustik Duvar Paneli
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| standart yükseklik: | 2400/1200/600mm, diğer boyut |
| Kalınlığı: | 15/13mm, diğer kalınlık |
Akustik Duvar Paneli Ahşap Çubuk Tasarımı Özel Renk 240 X 60cm Fabrika Toptan Satış
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Boyut: | 2400x605mm |
2750 x 320 Akupanel Ahşap Çizgi Çubuk Panel Dekoratif İçeride Ses İzole Duvar Tahtası Ev İçin
| Ürün Adı: | Duvar için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Techwood |
Custom Wood Slat Wall Panel Soundproof Dekoratif Akustik Tedavi Tedarikçisi
| Ürün Adı: | OFIICE ev duvarı için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+polyester fiber |
| Kaplama Malzemesi: | Teknik odun |
Sinema Ses emici kumaş panelleri Duvar dekoratif ses koruyucu paneller
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Akupanel Akustik Panel Ev için Ahşap Çubuk Akustik Panel Ses yalıtımı TV Arka Duvar
| Product name: | Wood Sound Absorbing Slat Acoustic Panel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Techwood, Natrual wood, PVC |
Çarpışma karşıtı ses emici tahta alev geriletici ses geçirmez sanat panelleri 25/50mm
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |


