Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels sound absorption ] eşleşme 337 Ürünler.
Kumaş Sarılmış Akustik Panel İç Duvar Paneli Sinema Ev Otel Profesyonel Ses Kontrolü
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester Elyaf |
|---|---|
| Standart Boyut: | 1200*600mm, 600*300mm veya diğer boyut |
| kalınlık: | 25/30/50mm |
12mm Ses emici paneller yoğun akustik paneller yankı gürültüsünü azaltan ses panelleri duvar tavanı akustik tedavisi için takılabilir stüdyo panelleri
| Adı: | PET Keçe Akustik Panel |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
Fabrika yapımı 240 X 60cm özelleştirilebilir kaplama ile kayalık akustik duvar paneli
| Ürün Adı: | OFIICE ev duvarı için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+polyester fiber |
| Kalınlığı: | 21/11/13/15mm |
3 boyutlu polyester fiber kare akustik duvar panelleri ofis için ses yalıtım panelleri
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
PET Ahşap Akustik Slat Panelleri MDF Veneer Modern Ses geçirmez Akustik Duvar Paneli
| Bitir.: | Kaplama, Melamin, PVC |
|---|---|
| Renk: | Ceviz/Meşe/Diğerleri |
| Boyut: | 2400/1200*605mm, özelleştirilmiş |
Altıgon Akustik Ahşap Çubuk Panelleri PET Altıgon Duvar Panelli
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Polyester Fiber Dekoratif Akustik Hexagon Paneller Duvarlar için Ses emici
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Ticari Alanlar: | Ofislerde, toplantı odalarında, restoranlarda ve kafelerde bu paneller gürültüyü azaltarak hem çalış |
Polyester Fiber Ses emici duvar paneli Ses yalıtımı PET Felt Ses yalıtımı
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Altıgon Polyester Elyaf Akustik Duvar Panelleri İç mekan ev dekorasyonu
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Kavisli Dalgalı Ahşap Şerit Ses emici panel İç dekorasyon
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |


