Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels sound absorption ] eşleşme 337 Ürünler.
Beyaz cam lif ses emici paneller cam yün akustik tavan kiremitleri
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Konut uygulamalarında özel akustik ses emici poliester panelleri
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Kurulum: | Zamk |
| Konut Uygulamaları: | Bu paneller, hem ses kalitesinin hem de tarzın önemli olduğu ev sinema sistemleri, oturma odaları ve |
İçsel Tavan Felt Akustik Baffles Ses emici Akustik Cam Elyaf Duvar Panelleri
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Cam elyafı ses yalıtım pamuğu - Mükemmel ses yalıtım etkisi, güvenli ve kullanışlı
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
Ses yalıtımı için modern 3D tasarımlı, altıgen ses geçirmez duvar panelleri
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
Yumuşak kalın kumaş Akustik Duvar Panelleri Gürültü azaltma Ekolojik Dost
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Altıgenli Akupanel ses yalıtımı orta yoğunluklu fiberboard ahşap kaplama duvar paneli ses yalıtımı yapımcı
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
Yüksek yoğunluklu cam yün tavan çıkartıcıları akustik cam lif ses yalıtım panelleri
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
9mm 12mm Polyester Fiber PET Akustik Duvar ve Tavan Panelleri Ev Tiyatrosu için Ses Eşitliği
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Ses geçirmez 3 boyutlu akustik duvar panelleri kumaş sarılmış cam lif ses emici paneli
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |


