Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels sound absorption ] eşleşme 337 Ürünler.
9mm PET Ses geçirmez Duvar Panelleri Polyester Fiber Felt Ses emici Akustik Panel
| Malzeme: | 100% Geri Dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/Sınıf A |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
Ses emici DIY PET Akustik Duvar Paneli Sinema Ofisi İçin Ses Döşeme Poliester Elyaf
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
| Boyut: | 2420*1220/1200*600mm, diğer boyut |
Modern Ahşap Çubuk Tasarımlı Özel Katı Ahşap MDF Akustik Paneller Finish Finish ile Ses Eşitliği Oteller Stüdyolar Spor Salonları
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Özel desenli PET Polyester Felt Ses emici panosu
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Not 0.86-0.95 Ses Yutma Katsayılı Grade E0 B2B Toplu Doğal Ahşap Akustik Duvar Panelleri Akupanel Panel Ses Yalıtımı
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Modern 3D orta yoğunluklu fiberboard katı ahşap duvarlar ve tavanlar ses emici paneller, apartman ses emici panelleri için kullanılan büyük boyutlu ses emici paneller
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ofis Ses emici sanat panelleri HD basılı modern akustik duvar panelleri özelleştirilmiş
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Özelleştirilmiş resim: | Yüksek çözünürlüklü resminize ihtiyacınız var |
21mm İç Sesli Kayak Panelleri Ses İzolasyon Duvar Panelleri
| Bitir.: | Kaplama, Melamin, PVC |
|---|---|
| Renk: | Ceviz/Meşe/Diğerleri |
| Boyut: | 2400/1200*605mm, özelleştirilmiş |
Elmas şekilli ahşap damarlı kaplama kendin yap oturma odası dekorasyonu ses yalıtım panosu
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
Katlanabilir Ahşap Çıtalı Akustik Duvar Paneli Modern Minimalist Orta Yoğunluklu Lif Levha Yüksek Etkili Ses Grafik Tasarımı
| Malzeme: | Pet+Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Doğal ahşap rengi |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |


