Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels sound absorption ] eşleşme 337 Ürünler.
Özel desenli polyester fiber hayvan duvar paneli
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
A1 / B1 Yanık Retardant
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
Ahşap Finer Akustik Çubuk Panel 2400 x 600mm Kalınlığı 21mm Özel Yüzey Bitirme
| Ürün Adı: | OFIICE ev duvarı için ahşap çıta akustik panel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+polyester fiber |
| Kaplama Malzemesi: | Teknik odun |
Ev Ofisi ve Ticari Kullanım için Ahşap Premium Akustik Duvar Panelleri
| Ürün Adı: | OFIICE DUVAR İÇİN AHŞAP YAZICI AKUSTİK PANEL |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| kaplama: | Teknik ahşap, kesik renk |
Ev Konferans Salonu Tiyatrosu için Yumuşak Ahşap Ses Dayanıklı Paneller
| Kalınlığı: | 21/11/13mm/Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Sound Absorption Coefficient: | 0.86-0.95 |
| Uzlaşmaz kalite ve işçilik: | Detaylara dikkat çeken yüksek dereceli malzemelerden titizlikle hazırlanmış |
9mm 12mm PET Filts Akustik Duvar Panelleri Dahili Ses yalıtımı Kare Paneller
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm |
PVC Veneer Hexagon Filter Polyester Fiber Ses emici panosu
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
Ticari alanlar Ahşap Akustik Duvar Plakeleri Ses yalıtımı
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| kolay kurulum: | Hafif yapı ve kullanıcı dostu kurulum sistemi |
| Ürün Kategorisi: | akupanel |
Toplantı Salonu Ahşap Akupanel Ceviz Meşile Fener Renk Ses emici ahşap paneller
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ofis ve toplantı odası için 9mm Pet Polyester Fiber Akustik Duvar Plakaları
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |


