Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels sound absorption ] eşleşme 337 Ürünler.
Polyester Fiber Akustik Kare Paneller Filtr Ses Susturucu Duvar Tahtası
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Uzayda Catilan Ahşap Akupanel ile Stil ve Akustik Absorpsiyon'un Mükemmel Füzyonunu Deneyin
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Catilan Ahşap Akupanel'in mükemmel bir kombinasyonu.
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Çürük Dışarı 100% Evcil hayvan Felt Akustik Panel Sanat Ses geçirmez Duvar Sanatı Panel 3D Model Tasarımı Yapabilir
| İsim: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
Kendi kendine yapışkan Polyester Fiber Ses Dayanıklı Duvar Panelleri Altıgen Şekilde
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
| Şekli: | Dikdörtgen/Yuvarlak/Altıgen/Özelleştirilmiş |
İyi Kaliteli Kırmızı Kırmızı Kırmızı Kırmızı Kırmızı
| İsim: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
50mm kumaş sarılmış akustik duvar paneli arka yapıştırıcı cam lif ses emici panosu
| Material: | Fabric+Fiberglass |
|---|---|
| Size: | 600*300, Customized |
| Thickness: | 50mm |
Ahşap Akupanel ile Şık Akustik Sığınak Oluşturun
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ev Dekorasyonu için DIY Dörtgen ve Altıgen Akustik Duvar Paneli
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Catilan Ahşap Akupanel, alanı stil ve ses netliğine dönüştürmek için mükemmel bir seçimdir.
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |


