Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels sound absorption ] eşleşme 337 Ürünler.
İç Duvar Ses Emilimi İçin Dekoratif Oymalı PET Fiber Akustik Paneller
| İsim: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
Özel CNC İşlemeli PET Fiber Akustik Paneller Dekoratif Duvar ve Ses Kontrolü İçin
| İsim: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
Polyester Filts Akustik Oda Bölücü Panelleri PET Taşınabilir Ses geçirmez Ofis Bölme Duvarları
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm |
Ahşap Çubuklar Akupanel Ses emici için Akustik Çubuk Ahşap Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Çok fonksiyonlu Renkli Altgen Ses emici paneller PET Akustik Ses Duvar Panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
İç mekan poliester akustik kart PET Ses emici paneller Hexagon Okul kütüphanesi için
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Gürültüye bağlı akustik kumaş panelleri oyulmuş PET poliester lif ses geçirmez panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut ve Şekil: | özel |
| Kalınlığı: | 9/12mm, diğer kalınlık |
Fener MDF PET Ses emici ahşap paneller Gürültü azaltımı için gelişmiş akustik mühendislik
| Ürün Kategorisi: | akupanel |
|---|---|
| Çevre dostu ve sağlam binalar: | Uzun süreli dayanıklılık için sürdürülebilir malzemelerden yapılmıştır |
| Kullanımı: | ses yalıtımı |
Dahili Akustik Akupanel Ses yalıtımı Ofis Akustik Ahşap Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Yuvarlak Polyester Elyaf Akustik Ses İzole Panelleri PET Asılı Tavan Akustik Yastıkları
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |


