Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels sound absorption ] eşleşme 337 Ürünler.
Acoustic Sound Customized Thickness And Grade E0 Environmental Protection ile ahşap duvar panelleri
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri Özel Çubuk Aralık NRC>0.85 butik ofisleri için Açıklama Ev Duvarları Kolay DIY Kurulum
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0\E1 Sınıfı |
| Boyut: | 2400/2700/3000 x 600mm/ Özelleştirilmiş |
Duvar Kullanımı İçin Dekoratif Desenli CNC İşlemeli Polyester Fiber Akustik Paneller
| İsim: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
Fabrika Fiyatı Modern Akupanel 3D Tasarım PET Akustik Slat Duvar Panelleri
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
21mm Fabrika Doğrudan Akupanel Ve PET Felt Destek Duvar Dekorasyonu İçin MDF Ahşap Finer Akustik Panel
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ses yalıtımı Ahşap Akupanel Kolay Kurulum Ses emici Duvar Paneli Özel
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Rekabetçi Fiyatlı Toptan Aküpanel Ahşap Finer MDF Kaplı PET Ahşap Kaynak Akustik Paneller
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Çiğ ahşap renkli PVC kaplama altıgen ses koruyucu paneller
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Baskılı yağlı boya duvar dekorasyonu polyester ses emici kart
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Oturma odaları, yatak odaları ve okullar gibi çeşitli senaryolarda kullanılabilen ses yalıtımlı ahşap panel.
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |


