Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels sound absorption ] eşleşme 337 Ürünler.
Akustik Duvar Panelleri PVC Finer MDF PET Ses geçirmez Slated Laminated
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Poliester Ses emici kart Dünya Haritası
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
İç duvar ses yalıtımı için doğrudan çubuk PET altıgen duvar paneli
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Felt Duvar Panelleri Yangın geçirmez kumaşlar Akustik Duvar Panelleri
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Modern İç Yapı Akustik Duvar Panelleri Akupanel Otel İçin Ses Dayanıklı Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400*605mm, diğer boyut |
Kolay Kurulumu Akupanel Ahşap Duvar Panelleri Üstün Absorpsiyonla Özel Ses yalıtımı
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Daire Ev Dekoru Ahşap Akupanel Ses yalıtımı için akustik 3D duvar panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400*605mm, diğer boyut |
1200 X 600 Kumaş Akustik Duvar Paneli Yapışkan Cam Elyaf Ses emici Kumaş Kaplama
| Malzeme: | Kumaş+fiberglas |
|---|---|
| Size: | 1200x600mm |
| Kalınlığı: | 25/50 mm |
Hem odasında hem de oturma odasında kullanılabilen ahşap ses yalıtım panelleri
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| Kaplama Rengi: | Ceviz/Meşe/Diğer ahşap renkleri |
| PET Rengi: | Siyah/Diğerleri |
Polyester lifleri ve ahşap panolardan yapılmış, %90'ın üzerinde ses yalıtımı sağlayan ahşap ses yalıtım paneli.
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| Kaplama Rengi: | Ceviz/Meşe/Diğer ahşap renkleri |
| PET Rengi: | Siyah/Diğerleri |


