Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels sound absorption ] eşleşme 337 Ürünler.
Çevre Koruma Sınıfı E0 için Özel Ahşap Akupanel Veneer MDF PET
| Kalınlığı: | 21/11/13mm/Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Renk: | Ahşap rengi |
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
PET Hexagon Dekoratif Akustik Duvar Kelepçeleri Poliester Elyaf Akustik Ses Koruyucu Paneller
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Mürekkep püskürtülen duvar dekorasyonu poliester ses emici kart
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Ses emici MDF Cevizli Ahşap İç Dekorasyon Duvarı için Slated Akustik Paneller
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Geri dönüştürülmüş PET Akustik Duvar Panelleri İç tasarım için 9mm Ses geçirmez Polyester Fiber Taşları
| Adı: | PET Felt Akustik Duvar Paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | Renk grafiğimizden seçim yapın |
Oymak Felt Akustik PET Panel Polyester Fiber Duvar Tahtası
| Adı: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
Ev İçin Özelleştirilmiş Ahşap Akupanel Akustik Duvar Panelleri Konferans Salonu Tiyatrosu
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ağaç şeridi ızgara ses emici paneli PET + MDF + Finer malzemesinden yapılmış ve NRC değeri 0,85 ila 0 arasında değişmektedir.95
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Dekoratif CNC İşlemeli PET Akustik Paneller, Özel Desenler ve 3D Yüzeyler
| İsim: | Oyma evcil hayvan sesi emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 renk mevcut |
Çevre dostu Acupanel Slat Duvar Ses geçirmez Finer Ahşap Slat Akustik Duvar Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |


