Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels sound absorption ] eşleşme 337 Ürünler.
9mm Eco Friendly PET Polyester Fiber Akustik Panel Ofis Ev Sineması Kayıt Odası için
| Adı: | PET Ses emici duvar paneli |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | Renk grafiğimizden seçim yapın |
PET slayt ses panelleri vs. AKUPANEL
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Modern Tasarım Çift Katmanlı Poliester Elyaf Akustik Duvar Paneli Ses İzolasyonu Oteller İçin Dekoratif PET Çubuk Panelleri
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Özel Ses Dayanıklı Ahşap Akupanel Veneer Oak Slatted Duvar Akustik Panelleri
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Özel Ahşap Akupanel Akustik Panel Ahşap Yün Fener Çubukları Akupanel
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ses yalıtımı Akustik paneller Ahşap levhalar Ahşap meşe ses emici tahta
| Uygulama: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevresel koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Otel Kullanımı için Modern Çevre Dostu PET Akustik Paneller Çift Katmanlı Polyester Fiber Ses Yalıtım Panosu Grafik Tasarım
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Toptan Satış Modern Tasarım Ses Eşitsiz Akustik Paneller % 90 Gürültü Azaltma Çevrim Dostu Poliester Elyaf PET Slat Panel Ofis için
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
PET Ses emici Hexagon Akustik Paneller Ev Ofisi Sınıf Duvarı için
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Boyut: | özel |
Toptan Tedarikçi Hexagon PET Ses emici panosu
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |


