Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels sound absorption ] eşleşme 337 Ürünler.
Modern Tarz PET Duvar Paneli Ses Yalıtımlı Dekoratif Perakende Mağazası Otel Sergi Salonu Grafik Tasarım Çözümü
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
100% PET Akustik Panel Kapsama Verimliliği Felt Akustik Panel Özel Boyut Renk
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Sinema Yangına Karşı Dayanıklı Kumaş Akustik Panel Kullanım Kapak Cam Elyafı Sınıf A Sınıf B
| Genişliği: | 1550mm, diğer genişlik |
|---|---|
| yoğunluk: | 450gsm |
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
Polyester lif bal çekirdeği tipi oturma odasının ev dekorasyonu için DIY kesme akustik paneli
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Lüks konut oturma odası için çok katmanlı katı ahşap akustik panel arka plan duvarı E0 Sınıf CE Sertifikalı çevre dostu
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2440 x 197mm/ Özelleştirilmiş |
Yangına dayanıklı kumaş kaplı akustik panel kamu binaları oteller restoranlar ve sağlık tesisleri için uygundur
| Packaging Details: | Carton,Coating |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-14Days |
| Payment Terms: | T/T |
Sinema KTV Kumaş Akustik Panel Çarpışma Karşıtı Dekoratif Ses emici Duvar Panelleri
| Malzeme: | Fiberglas + Kumaş |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
SGS Sertifikalı MDF Akustik Duvar Ses Paneli Ev Konferans Odası İçin Ses Yalıtımı
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
|---|---|
| Kaplama Rengi: | Ceviz/Meşe/Diğer ahşap renkleri |
| PET Rengi: | Siyah/Diğerleri |
Altıgen Akustik Panel CATILAN PET Ses Emici Paneller Yüksek NRC 0.85 Özel Şekil A ve B Sınıfı Alev Geciktirici
| Kalınlık: | 9/12/15 mm |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Montaj Tipi: | Duvar veya tavan |
Yüksek NRC ≥0.85 Gürültü azaltımı için Polyester Akustik Panel E1 Sınıf Düşük Formaldehitli Polyester Akustik Paneller
| Boyut: | 2420*1220mm |
|---|---|
| Kalınlık: | 9/12/15 mm |
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |


