Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels sound absorption ] eşleşme 337 Ürünler.
Çevre dostu yumuşak kumaş Akustik Panel Konuşma Odası için Ses emici
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Ahşap Tahıl Lamelli Akustik Panel Entegre Ses Emme Gürültü Çözümleri Çağdaş İç Mekanlar İçin
| Ürün Adı: | OFIICE DUVAR İÇİN AHŞAP YAZICI AKUSTİK PANEL |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| kaplama: | Teknik ahşap, kesik renk |
KTV duvar tavan ses emici malzemesi için polyester lif ses akustik paneli
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Geri dönüştürülmüş PET kare akustik paneller ses azaltma poliester lif ses panelleri
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
Özel PET Felt Hexagon Akustik Panel Ses emici ve duvar dekorasyonu
| Malzeme: | Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Sertifika: | ISO/SGS |
Felt Polyester Fiber Yuvarlak Akustik Paneller Ses emici Oditoryum için özelleştirilmiş
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Polyester Fiber Ses Akustik Panel Ses emici Akustik İzolasyon Duvar Panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
9mm / 12mm PET Ev Okul Duvarı için Kesilmiş Özel Akustik Paneller
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut ve Şekil: | özel |
| Kalınlığı: | 9/12mm, diğer kalınlık |
Termal Transfer Özel Akustik Paneller PET Yüksek Tanımlı Basılı Akustik Paneller Küresel Tedarik Zinciri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Özelleştirilmiş resim: | Yüksek çözünürlüklü resminize ihtiyacınız var |
Eco Friendly Wood Acoustic Panels Noise Absorption for Stylish Interiors
| Ürün adı: | OFIICE DUVAR İÇİN AHŞAP YAZICI AKUSTİK PANEL |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| kaplama: | Teknik ahşap, kesik renk |


