Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels sound absorption ] eşleşme 337 Ürünler.
Çeşitli Renkli Ses Izolasyon Kare Akustik Paneller İç Duvar Yangın geçirmez Akustik Panel
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Yapılandırma için çeşitli boyutlarda ve mükemmel ses emici etkisiyle bir çeşit ahşap ses geçirmez tahta
| Başvuru: | Ana Sayfa/Konferans odası/Tiyatro |
|---|---|
| Çevre Koruma: | E0 Sınıfı |
| Boyut: | 2400 x 605mm/ Özelleştirilmiş |
Ses kesici kare akustik paneller filt PET poliester lif akustik karton
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Özel PET Yuvarlak Akustik Paneller Duvar ve Tavan Ses İzole Panosu
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Renk: | 36 Seçenek |
Modern 60*60CM Akustik Paneller 6 ADET Dekoratif Ses Duvar Panelleri Otel Kayıt ve Ev Stüdyosu Ofis Kullanımı İçin
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
PET Ses emici akustik paneller basılı iç dekoratif ses geçirmez duvar panelleri
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Boyut: | özel |
| Özelleştirilmiş resim: | Yüksek çözünürlüklü resminize ihtiyacınız var |
PET malzemesi ile Modern Tasarım Akustik Panel Okul Oditoryumu Tiyatro ve Otel Kullanımı için 1 Yıllık Garanti
| Malzeme: | % 100 polyester elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenekler |
Ses yalıtımı meşe akustik panelleri duvar dekorasyonu iç mekanlar Ses emici katsayısı 0.86-0.95
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Ses emici kumaş Akustik Panel Duvar Metal Panel için ROHS ISO Sertifikasyonu
| Çevre dostu: | E1 Sınıfı |
|---|---|
| Görev: | Yüksek Ses Emilimi |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Hafif Kumaş Akustik Panel Çevre dostu Yangın Koruyucu B1
| Boyut: | 1200*600mm/Kustomlaştırılmış |
|---|---|
| Kumaş Rengi: | çeşitli |
| Ana Özellikler: | Üstün Ses Emilimi, Yangına Dayanıklı, Isı Yalıtımı, Neme Direnç, Anti-Bakteriyel Tasarım, Dayanıklıl |


