Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels sound absorption ] eşleşme 337 Ürünler.
Konut PET Gürültü Azaltma Akustik Paneller Ev Tiyatrosu için Ses emici
| Geniş Renk Yelpazesi: | Dekorunuza uyacak veya kontrast oluşturacak çeşitli renk seçenekleri arasından seçim yapın. Mevcut c |
|---|---|
| Sürdürülebilirlik: | E0 |
| Boyut: | özel |
Gürültü iptal eden kare akustik paneller PET Felt Ses emici akustik paneller
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Yüksek yoğunluklu kumaş Akustik Panel Dekoratif Ses emici panel KTV Oda Tiyatrosu için
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Cam Yün Cam Elyaf Akustik Tavan Paneli Ses Dayanıklı Akustik Tahta
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Boyut: | 1200*600/Kustomlaştırılmış |
| Renk: | özel |
Yangın Retardant Çevre Dostu Kare Akustik Paneller Gürültü emici Ses Döşeme panelleri
| Malzeme: | Geri dönüştürülmüş PET |
|---|---|
| Yangın derecesi: | Yok/A Sınıfı/B Sınıfı |
| Boyut: | 2420*1220mm, özelleştirilmiş |
Modern Ahşap Çubuk Akustik Duvar Paneli Ekolojik PET Filtresi Destek ve Ses Emimi
| Ürün Adı: | Ahşap çıta akustik panel akupanel |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+MDF+PET |
| Kaplama Malzemesi: | Ahşap, PVC |
Fabrika Kaliteli Malzeme 100% Polyester Fiber Akustik Panel Ses Döşeme Duvar için Akustik Panel
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |
Özel 12mm Polyester Fiber Akustik Paneller Ekolojik Arkadaşça Ses emici Duvar Panelleri
| Adı: | PET Keçe Akustik Panel |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
| Renk: | 36 Seçenek, Renk Grafiğimiz Arasından Seçim |
PET Ahşap Finer Hafif Akustik Paneller Ses emici duvar paneli MDF olmadan
| Malzeme: | PET+Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Doğal Ahşap Rengi |
| Boyut: | özel |
Modern PET Akustik Felt Duvar Panelleri İç tasarım için Ses emici
| Malzeme: | %100 Polyester Elyaf |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Renk: | 36 Seçenek |


