Tüm ürünler
-
Frederickİşbirliğimiz için minnettarız ve gelecekte birlikte daha fazla değer yaratmayı umuyoruz!
anahtar kelimeler [ customized acoustic panels sound absorption ] eşleşme 337 Ürünler.
PET 9mm Kendi kendine yapışkan kare akustik paneller Ses geçirmez Felt Fiber akustik paneller
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek Etkili Ses Emme |
| Dekoratif Seçenekler: | 36 Renk |
Şık kare akustik paneller polyester fiber ses geçirmez yalıtım panosu özel
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek Etkili Ses Emme |
| Dekoratif Seçenekler: | 36 Renk |
Yumuşak cam lif kumaş Akustik Panel Ses yalıtımı Duvar Ses Redüksiyon Kumaş
| Malzeme: | Fiberglas, Polyester elyaf |
|---|---|
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
Doğrusal Ahşap Akustik Paneller Hızlı Kurulum Ev Ofis Tiyatro Duvar Dekorasyonu
| Ürün Adı: | OFIICE DUVAR İÇİN AHŞAP YAZICI AKUSTİK PANEL |
|---|---|
| Malzeme: | Kaplama+mdf+evcil hayvan süpürgesel |
| kaplama: | Teknik ahşap, kesik renk |
Ses emici kumaş Akustik Panel Eko dostu E1 Sınıf Gürültü azaltma kumaş
| Standart boyut: | 1200*605mm, diğer boyutlar |
|---|---|
| Kumaş Kılıf Seçenekleri: | 36 |
| Çevresel koruma: | E1 |
Özel Kumaş Akustik Panel Dikdörtgen Kumaş Ses emici paneller
| Şekli: | Dikdörtgen |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Görev: | Yüksek Ses Emilimi |
Özel kumaş sarılmış akustik paneller 1200x600mm Ses emici
| Kalınlığı: | 25/50mm, diğer kalınlık |
|---|---|
| Görev: | Yüksek Ses Emilimi |
| Kumaş Kılıf Seçenekleri: | 36 |
Yüksek Kaliteli Alanlar Son Akustik Deneyimi İçin Ses Akustik Paneli Yangın geçirmez ses emici mükemmel bir deneyim sağlar
| Esneklik: | A |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Malzeme: | PET+MDF |
Yüksek etkili ses emici uygulamaları olan Düşük Frekans Spektrumu Akustik Panel Tablosu
| Alev geriletici: | Yok/B1/A1 |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek Etkili Ses Emme |
| Yangın geciktirici: | Güçlü alev direnci |
Profesyonel Kayıt Stüdyolarında Yüksek Cam Elyaf Uzun Süre Dayanıklılık ve Güvenilirlik Ses Akustik Paneli
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |


